Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski.

15.04.2021 7:39

Szkolne Koło Logistyki i uczniowie klas logistycznych w dniu 14 kwietnia uczestniczyli w Dniu Otwartym Uczelni Techniczno-Handlowej, z którą nasza szkoła od wielu lat współpracuje.

Uczniowie mieli możliwość wziąć udział w kilku bardzo ciekawych wykładach ramach Dnia Otwartego Uczelni Techniczno-Handlowej z Warszawy. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład prowadzony przez p. Wiesławę Dróżdż między innymi na temat roli informacji we współczesnym świecie. Prowadząca jest trenerem, rzecznikiem prasowym, wykładowcą UTH.

Inne wykłady, ktrych wysłuchali logistycy to: „Przygotowanie aut do sportu”

Paweł Trela, „Zaplątani w sieci – czy mamy wyjście?” dr inż. Tomasz Bartczak, „Logistyka w XXI wieku” dr Mirosław Zielony.

Dziękuję Uczelni Techniczno-Handlowej za możliwość wzięcia udziału w Dniu Otwartym.

Szkolne Koło Logistyki