Promocja picia wody -akcja kółka żywienia

7.04.2021 15:27

Kółko żywienia w tym roku zajmuje się promowaniem picia wody. W przyszłym roku planowana jest akcja zachęcająca do jedzenia pożywnych śniadań przed lekcjami.

Uczestnicy kółka żywienia w ramach projektu unijnego " Wyższe kompetencje to lepsza praca i płaca" otrzymali butelki filtrujące z zapasem filtrów, lunch box z funkcją podgrzewania a także książki kucharskie o zdrowych koktajlach oraz z przepisami dla wegan i nie tylko. Uczestnicy kółka przygotowali gazetkę o właściwościach różnych wód mineralnych a także działanie energetyków i izotoników. Członkowie przygotowali również dla uczniów ZSP nr 2 w Łowiczu anonimową ankietę o wodzie, energetykach i izotonikach z której odpowiedzi będą opracowywane a wyniki i wnioski ukazane na kolejnych gazetkach kółka w każdym z budynków szkoły. Ankiety zostaną rozprowadzone wśród uczniów uczęszczających do szkoły na zajęcia praktyczne i konsultacje, ew. za pomocą dziennika elektronicznego.

Serdecznie zachęcamy do wypełniania ankiet.

Członkowie kółka żywienia wraz z opiekunem.