20 lat minęło jak jeden dzień.

26.04.2012 19:13

Absolwenci naszej szkoły - Technikum Hodowlanego (lata 1987-1992) zorganizowali spotkanie towarzyskie (20-lat po maturze) 21 kwietnia 2012 r. w Nieborowie. Inicjatorami spotkania byli Anna Siewierska i Jacek Ambroziak.

W Spotkaniu udział wzięli;

Wychowawczyni  klasy: mgr inż. Danuta Kowalska,

Absolwenci:

Jacek Ambroziak, Wiesław Bednarek, Iwona Bieguszewska, Marzena Dudek, Beata Florczak, Karol Gajda, Grzegorz Jachimiak, Anna Kazimierczak, Halina Kołucka, Marcin Kowalski, Tomasz Majewski, Renata Materek, Janusz Pacler, Mariusz Pryk, Anna Siewierska, Zenobia Tomaszewska, Lucyna Wojciechowska, Joanna Wrzesiński, Robert Wujowski, Jolanta Wylot, Janina Zuchowa, Zbigniew Żaczek oraz Andrzej Żak.

Radość spotkania, tok wspomnień o szkole, wyjazdach, wycieczkach opowieści co u kogo, jakie plany - trwały do białego rana.

Danuta Kowalska