Upominki od firmy Maspex

23.10.2020 17:12

W dn. 21.10 2020r do ZSP nr 2 CKZ w Łowiczu dotarły paczki ufundowane prze firmę Maspex.

Są one miłym upominkiem przeznaczonym dla uczniów kształcących się w zawodzie technik technologii żywności. Uczniowie Ci objęci są patronatem tej firmy. Na przełomie września i października młodzież uczestniczyła w warsztatach on –line poświęconych tematyce żywieniowej, "Prawdy i mity na temat odżywiania”. Warsztaty realizowane były w ramach międzynarodowego projektu, dzięki któremu uczniowie z różnych krajów mają okazję otrzymywać zaproszenia na wydarzenia zwiększające ich wiedzę oraz świadomość na temat odżywiania oraz żywności. W pierwszym możliwym terminie , gdy zostanie przywrócone nauczanie w szkole, zostaną one wręczone uczniom.

Olga Kwapisz - Wojda