Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

20.06.2019 20:56

Dnia 19 czerwca 2019 r. o godzinie 9.30 w ZSP nr 2 RCKU i P w Łowiczu młodzież uroczyście zakończyła rok szkolny.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w ZSP nr 2 RCKU i P w środę 19 czerwca 2019 r. o godzinie 9.30. Na wstępie głos zabrał Pan Dyrektor Jerzy Zabost, który podsumował miniony rok szkolny i pogratulował tym, którzy ciężką pracą i wytrwałością zasłużyli na nagrody. Życzył również wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom udanego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Do życzeń dołączył również przewodniczący Rady Rodziców - Piotr Bojski. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła podziękowania i życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej za miniony rok szkolny i na nadchodzące wakacje - dla wszystkich nauczycieli i pracowników. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia jakie uczniowie wypracowali w bieżącym roku szkolnym. Były to wyróżnienia za bardzo dobrą naukę i wzorowe zachowanie, jak również za działalność na rzecz szkoły i udział lub zwycięstwo w konkursach i olimpiadach. Takich uczniów w tym roku szkolnym było bardzo wielu.  Świadectwa z wyróżnieniem  odebrało 13 uczniów, nagrody za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu otrzymało 69 uczniów. Rok szkolny 2018/2019 z najwyższą średnią ukończył Pacler Grzegorz – uczeń klasy III kształcącej w zawodzie technik agrobiznesu, osiągając wynik – 5,46. Wśród nagrodzonych byli też ci, którzy w ciągu całego roku szkolnego nie opuścili nawet jednego dnia - nagrodę za wzorową frekwencję otrzymali: Jakub Bury z klasy III TMRiA oraz Sebastian Słoma z klasy III ZSZ. Zostały też wręczone nagrody za osiągnięcia w olimpiadach i licznych konkursach.
Najwyższą średnią ocen w minionym roku osiągnęła klasa III technikum informatycznego A – 3,68. Najwyższą frekwencję uzyskała klasa I technikum informatycznego B – 92,77%. Średnia szkoły w roku 2018/2019 wyniosła 3,13.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Magdalena Gasińska - rzecznik prasowy ZSP nr 2 RCKU i P w Łowiczu