Wyniki eliminacji miejskch Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

28.02.2012 22:05

27 lutego 2012r. odbyły się w OSP w Łowiczu tegoroczne miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej . Naszą szkołę reprezentowali:  Kowalski Sebastian z klasy IV LOG, Bury Daniel z klasy II TAW, Wilk Kacper z klasy I TMR, Szwajewski Paweł z klasy II TMR a, Stańczyk Jakub z klasy I TIN. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza- pisemna miała za zadanie wyłonienie najlepszych uczestników. Czołowa siódemka w kolejnej części musiała zmierzyć się z pięcioma losowo wybranymi pytaniami. Jednemu z naszych uczniów, Danielowi Buremu z klasy II TAW udało się zdobyć 2 miejsce i to on będzie reprezentował szkołę w kolejnym, powiatowym etapie turnieju. Odbędzie się on  w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu. Uczniów przygotował mgr Waldemar Osica.

Grzegorz Słoma