Majówka z Kubotą na Blichu

14.05.2019 19:34

Dnia 10 maja 2019r. w ZSP nr 2 RCKU i P w Łowiczu odbyła się dwugodzinna majówka dla wszystkich zainteresowanych maszynami rolniczymi firmy KUBOTA

O godzinie 10 na obszarze pól położonych przy budynku C szkoły zgromadzili się uczniowie szkoły wraz z opiekunami, kierownictwo szkoły, pracownicy administracyjni oraz młodzież pozaszkolna (miedzy innymi z Gimnazjum nr 3 w Łowiczu) oraz okoliczni rolnicy, zainteresowani pokazem ciągników i maszyn zielonkowych Kubota. Majówkę rozpoczął Dyrektor Szkoły Jerzy Zabost witając zebranych.

Gośćmi Majówki byli także:

- Michał Sołtysiński - kierownik działu sprzedaży Kubota w firmie POLSAD

- Grzegorz Czerwiak - menedżer produktu Kubota w firmie POLSAD

- Wacław Karcz - regionalny kierownik sprzedaży

- Robert Jaskot - menedżer produkcji maszyn zielonkowych firmy Kverneland Kubota

- Grzegorz Chrzanowski - specjalista od rolnictwa precyzyjnego firmy Kverneland Kubota

- Łucja i Karolina Korczak - współwłaścicielki firmy POLSAD

Podczas pokazu można było zobaczyć prasę zmiennokomorową, kosiarkę dyskową, przetrząsacz, ładowacz i zgrabiarkę oraz ciągniki rolnicze prezentowanej firmy. Maszyny były również prezentowane w trybie pracy, na wyznaczonym polu pokazowym.