Etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

26.01.2012 9:34

26 stycznia 2012r. odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Celem konkursu jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej, ze szczególnym uwzględnieniem zasad postępowania na wypadek pożaru, znajomości sprzętu pożarniczego, organizacji systemu ochrony przeciwpożarowej w Polsce oraz historii i tradycji pożarniczej. 28 uczestników konkursu spotkało się w sali wykładowej numer 1 budynku B. Na uczniów czekało 55 pytań. Najlepsze wyniki uzyskali:

Kowalski Sebastian IV LOG

Bury Daniel II TAW

Wilk Kacper I TMR

Szwajewski Paweł II TMR a

Stańczyk Jakub I TIN

Będą reprezentować szkołę w kolejnym, miejskim etapie turnieju. Opiekunem konkursu jest pan mgr Waldemar Osica- nauczyciel przedmiotów  zawodowych.

Waldemar Osica