Pasja młodych ludzi - taniec nowoczesny

27.01.2012 11:05

Dnia 27 stycznia w sali gimnastycznej ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu miało miejsce spotkanie z grupą młodzieży, których pasją jest taniec nowoczesny: C-WALK,  HIP HOP, RAP, BEATBOX. W skład tejże grypy wchodzili: Łodzian, Wujek Byszu, Żabcia, Prezzo i Ania Gejda. DJ-em teamu jest jeden z uczniów naszej szkoły znany pod pseudonimem COOKM!KE. Celem było zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, znalezienie własnej pasji oraz poznanie ludzi, którzy tworzą kulturę.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie następujących klas: Technikum Mechanizacji Rolnictwa, Technikum Informatycznego, Technikum Logistycznego, Technikum Agrobiznesu, Technikum Turystyki Wiejskiej, Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego  oraz uczniowie klas zawodowych.

Poza prezentacją przez tancerzy ich umiejętności, swoimi mogli także pochwalić się nasi uczniowie. Wykonali oni prosty układ do znanej piosenki Michaela Telo "Ai Se Eu Pego". Zatańczyli dla nas: p. Ilona Kosiorek, p. Jakub Zaczkiewicz, Piotr Baleja, Jarosław Szymański, Adam Gontarek, Dominik Ścibor, Anna Jabłońska, Aleksandra Matuszewska, Dominika Cichal, Krystian Chlebny, Adrian Okraska, Natalia Stań, Agata Słoma, Agnieszka Workowska, Kamil Szufliński, Mateusz Trepa, Monika Milczarek oraz Tomasz Grzelak. Spotkanie, które zainicjowane było przez p. Annę Golędzinowską – Lebiodę, zakończyło się wspólnie wykonaną piosenką.

Michalina Kosiorek - kl. III TAW