Bal studniówkowy w Telimenie...

24.01.2012 0:00

Pierwszy raz w historii ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu bal studniówkowy odbył się poza szkołą. 21 stycznia 2012 roku młodzież wraz z nauczycielami bawiła się w sali Telimena w Dąbkowicach. Uroczystość poprowadzili: Marta Wasilewska z klasy IV LOG i Piotr Baleja z klasy IV TIN. Po przemowach pana dyrektora Mirosława Kreta oraz zaproszonych gości, którzy życzyli uczniom wspaniałej zabawy oraz bardzo dobrych wyników na egzaminach, które czekają ich już za niecałe 100 dni, młodzież z klas czwartych zaprezentowała przepięknie przygotowane układy choreograficzne poloneza. Uczniowie klas czwartych dziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie, kształtowanie osobowości oraz przekazywaną wiedzę. W roku szkolnym 2011/2012 wychowawcami klas IV są:

• IV TAW p. Anna Tomczak
  • IV TIN p. Elżbieta Gromadzka
  • IV LOG p. Elżbieta Kołaczek
  • IV TMR p. Jolanta Sikorska
  • IV TŻGD p. Beata Mońka (i p. Olga Kwapisz-Wojda)
  • IV TTŻ/TTW p. Grzegorz Słoma

Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie do rana. Bal odbył się dzięki hojności rodziców, którzy wspaniale go przygotowali.

Grzegorz Słoma