Uczniowie z technikum agrobiznesu zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

5.12.2018 20:36

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne opublikowało wyniki pierwszego etapu XXXII OWE.

Etap szkolny OWE odbył się w kraju 7 listopada we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych, które zgłosiły swój udział. Do etapu okręgowego, który zaplanowano na 11 stycznia 2019 r. w Łodzi, z województwa łódzkiego zakwalifikowano 52 uczniów, w tym 24 z liceów ogólnokształcących i 28 z techników. Ze szkoły w Łowiczu na Blichu zaproszono do udziału w II etapie OWE trzech uczniów: Karola Jagurę i Michała Bogusza z IV klasy TAŻ oraz Grzegorza Paclera z III klasy TMA. Spośród szkół z terenu powiatu łowickiego są to jedyni uczniowie, którzy uzyskali wystarczającą liczbę punktów, aby wziąć udział w wyższym, ale i trudniejszym etapie tej prestiżowej olimpiady.
Serdecznie gratulujemy dotychczasowym zwycięzcom i dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w etapie szkolnym!

Elżbieta Wojtyna