Thriller w Łodzi dla PGE Skry

15.12.2011 0:00

14 grudnia 2011r. na mecz Ligi Mistrzów Siatkówki po raz kolejny wybrali się uczniowie z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu. Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego (p. Kamil Szkup, p. Jakub Zaczkiewicz oraz p. Marcin Kotarski) uczniowie wybrali się do łódzkiego „Pałacu Sportu” na kolejne spotkanie siatkarzy PGE. Tym razem przeciwnikiem był zespół ACH Volley Ljubljana. Komplet kibiców gorącym dopingiem zagrzewał siatkarzy z Bełchatowa. Pierwsze dwa sety nie były zbyt optymistyczne dla gospodarzy, gdyż goście prowadzili 2:0. Jednak kolejne sety pokazały olbrzymią wole walki i chęć dopisania sobie trzech oczek w tabeli. Dramatyczny tie-break zakończył się pomyślnie dla podopiecznych trenera Jacka Nawrockiego i kibice mogli świętować zwycięstwo swoich „pupili”.