Blichowska aplikacja mobilna

9.10.2018 18:45

Czasowniki nieregularne w języku angielskim opanujesz szybko i bez wysiłku!!!

Specjalnie dla Ciebie uczniowie klasy III B Technikum Informatycznego: Paweł Gładki, Mateusz  Dubicki,  Tymoteusz  Rykała oraz Krzysztof Kret stworzyli stronę internetową ( http://angielskitest.cba.pl/ )oraz opartą na niej aplikację mobilną  do nauki czasowników nieregularnych w języku angielskim.

Aplikację można pobrać na 2 sposoby:

• sposób pierwszy:
  1. w swojej wyszukiwarce wpisz: „tiny.pl/g86rb”,
  2. po załadowaniu strony kliknij przycisk „OTWÓRZ W PRZEGLĄDARCE” i zapisz plik,
  3. po otworzeniu pliku zostaniesz przeniesiony do instalatora; w zależności od modelu twojego telefonu zostaniesz skierowany do ustawień bezpieczeństwa, w których należy zezwolić na instalowanie aplikacji,
  4. wróć do instalatora i kliknij przycisk „Instaluj”,
  5. ciesz się możliwością nauki języka angielskiego w twoim telefonie.
  • sposób drugi:
  1. pobierz plik bezpośrednio ze strony naszej szkoły - klikając pobierz w zakładce pliki do pobrania.

Jeśli masz jakikolwiek problem napisz na e-mail: angielskipomocblich(at)gmail.com.

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące aplikacji oraz strony internetowej do nauki czasowników nieregularnych w języku angielskim będą bardzo cenne dla twórców tychże.

Wyżej wymienieni uczniowie oraz ich koleżanki i koledzy promowali wykonaną przez siebie aplikację w czerwcu podczas III Pikniku Blichowskiego. Za swoją pracę otrzymali nagrody na zakończenie roku szkolnego.

Iwona Wiankowska

Pliki do pobrania: