Grzegorz Pacler bezapelacyjnym mistrzem w konkursie ekologicznym z liczbą 61 punktów.

14.06.2018 18:33

Ekologia to coś więcej niż dbałość o otaczające nas środowisko. To kontakt z naturą, którą szanujemy i chronimy.

Dzisiaj mieli okazję  ją odczuć nasi uczniowie, podczas II etapu konkursu wewnątrzszkolnego „Fauna i flora ziemi łowickiej”. Temu zadaniu próbowali sprostać uczestnicy etapu praktycznego uczniowie klasy II TMA i I TIN A.

Mistrzem w konkursie okazał się Grzegorz Pacler – uczeń klasy II TMA,

II miejsce zajął Kacper Aniszewski – uczeń klasy I TIN A,

III miejsce zaś Rafał Mika – uczeń klasy II TMA.

Gratulujemy wszystkim laureatom!!!

Każdego dnia możliwy jest szereg zastosowań ekologii, związanych z prowadzeniem zdrowego stylu życia, którym możemy spróbować zarażać na co dzień innych. Pamiętajmy o tym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a wszystkich uczniów zapraszamy do uczestnictwa w naszych kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Anna Kowalska, Olga Stera i Bogumiła Rosa