RODO w ZSP nr 2 RCKUiP

28.05.2018 10:37

Szanowni Państwo,  
W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.
Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przychodząc do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w celu załatwienia sprawy oraz przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Szkole w sposób bezpieczny i transparentny.  
W przeddzień wejścia w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Zespole  Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  
Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informację w zakresie ochrony danych osobowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 będą dla Państwa pomocne.
 
Z poważaniem  
     Dyrektor
 
 

 

 Informacja nt RODO w pliku poniżej:

http://www.zsp2lowicz.pl/download/00023/informacja-szkola-zsp_nr_2.pdf

 

 

Pliki do pobrania: