Konkurs o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu

23.04.2018 18:35

19 kwietnia 2018r w I Liceum Ogólnokształcącym w Łowiczu odbył się konkursu dla uczniów szkół średnich powiatu łowickiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji wspólnie ze Starostwem Powiatowym.

Do udziału w turnieju zaproszone zostały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne, zaś w zmaganiach wzięły udział drużyny ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 4, ZSCUR ze Zduńskiej Dąbrowy oraz I LO i II LO. Każdą ze szkół reprezentowała czteroosobowa grupa, składająca się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców.

Młodzież rywalizowała w dwóch częściach – teście wiedzy oraz sprawności fizycznej. Część pisemna to grupowe zmagania, natomiast tor przeszkód każdy musiał pokonać indywidualnie.

Na  III stopniu podium stanęła  drużyna z ZSP nr 2 w Łowiczu w składzie Pryk Kamila, Jędrzejczak Natalia, Chmurski Mateusz i Pająk Patryk.