IV Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego

17.11.2011 0:00

W dniach 15 - 16 listopada 2011roku w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu odbył się IV Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Pierwszego dnia do zawodów przystąpiło 37 chłopców, drugiego 15 dziewcząt. Turnieje zostały rozgrywane metodą pojedynków indywidualnych w systemie podwójnej przegranej. Po zaciętej rywalizacji w turnieju chłopców, pierwsze miejsce przypadło uczniowi klasy II TMRb - Rafałowi Trakulowi. Drugi stopień podium należał do ucznia klasy II TAW Bartosza Białkowskiego, natomiast trzecie miejsce na podium zdobył uczeń klasy III TZiGD - Witold Zakościelny. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy III Log - Żaneta Kapusta, drugie miejsce przypadło koleżance ze starszej klasy uczennicy IV Log - Karolinie Jandule. Trzecie miejsce zdobyła uczennica klasy IV TŻW - Ewelina Skomiał. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe medale z rąk wicedyrektora Pana Janusza Wróbla.