Nagrody i wyróżnienie w konkursie Łowicz kolorowy, Łowicz czarno-biały.

14.11.2011 0:00

Dnia 14 listopada 2011 roku w Miejskiej Bibliotece im. A.K. Cebrowskiego w Łowiczu odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastyczno-fotograficznego Łowicz kolorowy, Łowicz czarno-biały. Głównym celem była promocja Łowicza, tworzenie klimatu dla poznawania historii miasta, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej, kształtowanie zainteresowań estetycznych i artystycznych młodych ludzi. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Łowicza - Krzysztof Jan Kaliński. Na konkurs wpłynęło 149 prac (103 prace plastyczne i 46 prac fotograficznych). Z ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu do konkursu przystąpiło czworo uczniów, troje z nich zostało nagrodzonych. W kategorii prac plastycznych nagrodę otrzymali: Adrian Pietrzak- uczeń klasy II TMRa, wyróżnienie Karolina Workowska - uczennica klasy III TŻiGD, w kategorii fotografii nagrodę zdobył Mateusz Trepa - uczeń klasy IV LOG. Uczniów przygotował nauczyciel języka polskiego Grzegorz Słoma.

Grzegorz Słoma