Targi edukacyjne Skierniewice

9.03.2018 11:57

08 marca 2018 roku odbyły się targi edukacyjne dla uczniów szkół gimnazjalnych w Skierniewicach.

Rozpoczęły się one o godzinie 10.00. Szkoły ponadgimnazjalne przedstawiły swoje największe atuty oraz oferowane profile nauczania. Każda szkoła miała swoje stanowisko, na których prezentowała swoje oferty. Przedstawicielami szkoły na blichu byli: Pani Milena Wojda-Wróbel, Pan Wojciech Białecki, Karolina Płuska, Tomasz Makowski, Bartosz Palewicz i Rafał Wasilewski.
Na naszym stanowisku można było obejrzeć: kroniki szkoły, wizytówki różnych dostępnych profili oraz rolapy i złotą tarczę przedstawiające zalety naszej szkoły oraz wysoki poziom nauczania.
Razem z nami reprezentowała stanowisko firma Maspex, która również przedstawiła swoje produkty, ponieważ objęła swoim patronatem klasę o profilu Technik Technologii Żywności.
Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz robotów zbudowanych przez kółko Robotomaniacy z Blichu.
Targi odwiedziło bardzo dużo uczniów szkół gimnazjalnych, którzy chętnie zatrzymywali się przy naszym stanowisku.  Zakończyły się one o godzinie 13.30.

Tomasz Makowski klasa 2TIa