Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mileny Dżbikowskiej

10.11.2011 0:00

Dnia 8 listopada 2011 roku w Państwowej Szkole Muzycznej w Skierniewicach odbyło się wręczenie nagród - Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za najlepsze wyniki w nauce uzyskane przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2010/2011. W uroczystości uczestniczył Łódzki Kurator Oświaty - Jan Kamiński. Wśród wyróżnionych uczniów była uczennica naszej szkoły - Milena Dżbikowska (z klasy IV TIN), obecna na uroczystości wraz z dyrektor mgr Marią Laską. Otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. O oprawę muzyczną uroczystości zadbali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Skierniewicach, a część gastronomiczną przygotowała młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie.

Grzegorz Słoma