X Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego

27.09.2017 23:16

Dnia 27 września 2017 r. w naszej szkole odbył się X Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego. To impreza, którą p. Jakub Zaczkiewicz wraz z nauczycielami wychowania fizycznego organizuje corocznie od 2007 roku. W tym roku w turnieju wystartowało 52 zawodników i zawodniczek wyłonionych spośród wszystkich klas naszej szkoły.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Klaudia Bursiak z klasy II Log A, miejsce drugie zajęła Patrycja Wielec z klasy IV TTG a trzecie podobnie jak w zeszłym roku Klaudia Kostrzewa z klasy IV Log.

W turnieju chłopców tytuł Mistrza zdobył Seweryn Grzywacz z klasy II ZSZ, drugi był Bartłomiej Grabowicz z klasy III TMR a trzecie miejsce zajął Dawid Górski z klasy IV TMR.

Nagrody za miejsca I-III w kategorii chłopców i dziewcząt ufundowała Dyrekcja i Rada Rodziców naszej szkoły. Organizatorzy i uczestnicy pragną bardzo podziękować fundatorom ponieważ w tym roku nagrody były naprawdę cenne - profesjonalne rakietki do tenisa stołowego.