"Ogłaszamy możliwości aplikowania przez szkołę i konkretnych nauczycieli o grant w ramach projektu ERASMUS PLUS na naukę języków obcych za granicą w wakacje 2018"

28.09.2017 19:45

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na spotkanie w poniedziałek 2 października!

Aby skorzystać z możliwości wyjazdu na szkolenie do następujących krajów: Irlandia, Malta, Wielka Brytania w lipcu lub sierpniu 2018 r., w szkole powinna zostać utworzona co najmniej 7-osobowa grupa chętnych nauczycieli. Można wziąć udział zarówno w kursach językowych, jak i kursach metodycznych  z następujących języków:

• angielski
  • francuski
  • hiszpański
  • niemiecki
  • rosyjski
  • włoski

a także w kursach specjalistycznych.

Mamy zgodę Pani Dyrektor, aby wypełnić wstępny, niezobowiązujący wniosek.  Zgłoszenie szkoły należy wysłać do 7 października, więc czasu jest niewiele. Zachęcamy do mobilizacji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. W związku z tym 2 października w budynku B w sali wykładowej nr 1 o godzinie 15.15 odbędzie się spotkanie związane z uczestnictwem w ww. projekcie, na które zapraszamy zarówno nauczycieli przedmiotów zawodowych, jak i ogólnokształcących (także nauczających języków obcych).

Link dla zainteresowanych:

Iwona Bogusiewicz-Kuś, Elżbieta Wojtyna, Anna Kosmowska, Edyta Kłak