II miejsce Piotra Majchrzaka i III Grzegorza Paclera w I etapie Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska

27.09.2017 18:37

W Centrali ŁODR w Bratoszewicach oraz w Oddziałach w Piotrkowie Trybunalskim i Kościerzynie odbył się w dniu 26.09.2017 r. I etap – Eliminacji Oddziałowych Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska w którym to z kilkudziesięciu uczestników wyłoniono po dziesięciu najlepszych w każdym z Oddziałów.

W zmaganiach w Centrali ŁODR w Bratoszewicach wzięli udział rolnicy oraz uczniowie kilku szkół rolniczych między innymi dwaj uczniowie II i III klasy kształcącej w zawodzie technik agrobiznesu, ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu, Piotr Majchrzak i Grzegorz Pacler.

Piotr i Grzegorz uzyskali wysokie noty i zajęli odpowiednio II i III miejsce. Zostali zakwalifikowani do finału, który odbędzie się 24.10.2017 r. w Centrali ŁODR w Bratoszewicach.

Anna Kowalska