Zakończenie roku dla uczniów klas II i III, którzy odbywali praktykę wakacyjną

16.09.2011 0:00

16 września 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu młodzież odbywająca praktykę wakacyjną miała zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

Jest to dość nietypowe wydarzenie, gdyż większość uczniów swoje zakończenie miało przed wakacjami. W szkole na „Blichu” to już tradycja, że młodzież, która w wakacje odbywa praktyki swoje zakończenie roku szkolnego ma we wrześniu.
Podczas tej Uroczystości dyrektor szkoły - p. Mirosław Kret wraz z wychowawcami klas wręczali najlepszym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody oraz dyplomy. Specjalnym gościem był pan Andrzej Górczyński - Prezes Izby Rolniczej oraz Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:

1. Dżbikowska Milena - kl. III Technikum Informatycznego (śr. ocen: 5,07),
  2. Lesiak Wojciech - kl. III Technikum Informatycznego (śr. ocen: 4,86),
  3. Gontarek Adam - kl. III Technikum Informatycznego (śr. ocen: 4,86),
  4. Ścibor Dominik - kl. III Technikum Informatycznego (śr. ocen: 4,86),
  5. Rolewska Katarzyna - kl. II Technikum Agrobiznesu i Turystyki Wiejskiej (śr. ocen: 4,84),
  6. Wielec Daniel - kl. IIa Technikum Mechanizacji Rolnictwa (śr. ocen: 4,75).

Nagrody książkowe za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz za bardzo dobre i wzorowe zachowanie otrzymali (średnia ocen powyżej min. 4,0):

Wodzyńska Katarzyna, Szufliński Bartłomiej, Zabost Łukasz, Kosiorek Michalina, Wiśniewska Weronika, (wszyscy z kl. II Technikum Agrobiznesu i Turystyki Wiejskiej), Olejniczak Marcin, Siepert Hubert, Osówniak Tomasz (wszyscy z kl. III Technikum Informatycznego), Stępniewska Wioleta, Wasilewska Marta, Stańczyk Justyna, Żmudzińska Klaudia, Janduła Karolina, Grabowicz Małgorzata, Taflińska Marzena (wszystkie z kl. III Technikum Logistycznego), Mitek Renata, Kołucka Justyna, Szymańska Milena, Okraska Paulina, Wojda Agnieszka, Graszka Anna, Kaczor Katarzyna, Szczepańska Monika (wszystkie z kl. III Technikum Agrobiznesu), Stańczyk Dominika , Mądra Patrycja, Skomiał Ewelina, Kapusta Agata, Kaczor Małgorzata (wszystkie z kl. III Technikum Technologii Żywności i Turystyki Wiejskiej), Stańczyk Łukasz, Wilk Michał, Zwoliński Mateusz (cała trójka z kl. III Technikum Mechanizacji Rolnictwa) oraz Karol Bury z III kl. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego.

Gratulacje i dyplomy z zaangażowanie podczas odbywania praktyki zawodowej otrzymali następujący uczniowie:

Kazimierczak Mateusz (kl. III Technikum Logistycznego), Gontarek Adam i Dżbikowska Milena (oboje z kl. III Techikum Informatycznego), Kaczor Małgorzata (kl. III Technikum Turystyki Wiejskiej), Czubak Bogumiła i Karol Bury (oboje z kl. III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego), Wojda Agnieszka i Sikora Emil (oboje z kl. III Technikum Agrobiznesu), Stańczyk Dominika i Słomiana Aneta (obie z III Technikum Technologii Żywności), Zwoliński Mateusz i Stańczyk Łukasz (obydwaj z III Technikum Mechanizacji Rolnictwa), Wilk Dorota, Drężek Arkadiusz i Kaczor Małgorzata (cała trójka z kl. II Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego), Nowakowski Maciej Brzozowski Ireneusz, Łuczyński Mateusz , Boczek Dariusz (wszyscy z kl. II Technikum Mechanizacji Rolnictwa, Zabost Łukasz i Rolewska Katarzyna (oboje z kl. II Technikum Agrobiznesu).

Dyplomy za udział w Konkursach szkolnych i pozaszkolnych otrzymali:

Dziuda Radosław, Danielik Justyna, Kołucka Justyna, Zabost Łukasz, Szufliński Bartłomiej, Kosiorek Michalina, Pietrzak Adrian.

Nagrody rzeczowe za rzetelne prowadzenie Kroniki Szkolnej otrzymały: Mądra Patrycja, Kapusta Agata

Nagrody i dyplomy za wyróżnienia sportowe otrzymali:
Marszałek Hubert, Kaźmierczak Piotr, Skierski Paweł, Rosiński, Knapiński Konrad, Janduła Karolina i Kapusta Żaneta.

Specjalny dyplom za wysoki poziom osiągnięć sportowych otrzymał Przewodniczący Komisji Wychowania Fizycznego i Sportu p. Kamil Szkup.

Podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego dla klas odbywających praktykę zawodową na wniosek Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał medale „zasłużony dla rolnictwa” otrzymali:

1. Jarosław Dubiel,
  2. Stanisław Pietrzak,
  3. Janusz Wróbel,
  4. Mirosław Kret.

W imieniu ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi medale wręczył wyżej wymienionym prezes Izby Rolniczej oraz Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego - p. Andrzej Górczyński.

Klaudia Żmudzińska (4Log), Marta Wasilewska (4Log), Piotr Sumiński