Etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej na Blichu

10.03.2017 19:44

10.03.2017r. ZSP nr 2 RCKUiP był gospodarzem etapu okręgowego I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański.

Zawody drugiego stopnia odbywały się w Chełmnie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Łowiczu, Krakowie, Opolu, Szczecinie, Gostyniu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Sopocie, Siedlcach i Rybniku. W murach naszej szkoły gościliśmy 43 uczniów ze szkół w Pabianicach, Wieruszowie, Skierniewicach, Włocławku i Łodzi. W tym gronie znalazło się 11 naszych logistyków. Zmagania okręgowe polegały na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań. W komisji nadzorującej przebieg konkursu znaleźli się Magdalena Jażdżewska-Gutta - przedstawiciel Uniwerstytetu Gdańskiego i nauczyciele przedmiotów zawodowych Agnieszka Leśniewska i Magdalena Piechowska-Malińska. Wyniki zostaną opublikowane po sprawdzeniu i rozkodowaniu prac we wszystkich okręgach.

Magdalena Piechowska-Malińska, Agnieszka Leśniewska