Maturzyści na Skierniewickich Targach Edukacyjnych

8.03.2017 21:33

Uczniowie klas IV TIN i IV TL z wychowawcami Grzegorzem Słomą i Magdaleną Piechowską-Malińską w dniu 07.03.2017 r.

uczestniczyli w wyjeździe na Skierniewickie Targi Edukacyjne.

Jest to impreza, której celem jest zapewnienie absolwentom szkół średnich dostępu do informacji o możliwościach dalszego kształcenia. W Targach Edukacyjnych wzięło udział 36 wystawców. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z oferowanymi przez szkoły kierunkami kształcenia, programami praktyk i zajęć dodatkowych. Na targach prezentowała się między innymi Wojskowa Akademia Techniczna, z którą współpracujemy. Dużym zainteresowaniem wśród maturzystów z Blichu cieszyła się również oferta edukacyjna Akademii Morskiej w Gdyni.

Uczniowie uzyskali wiele przydatnych informacji dotyczących dalszego kształcenia.

Magdalena Piechowska-Malińska, Grzegorz Słoma