Nagraj film i wygraj SUPER nagrody!!! Konkurs pn.: „MOJA SZKOŁA - MÓJ WYBÓR” - aktualizacja

23.02.2017 22:29

Niniejszym ogłaszamy konkurs na nagranie filmu o Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu. Technika dowolna. Czas trwania do 5 minut.

Uwaga!!!

Termin oddania prac zostaje przedłużony o 1 dzień. Filmy należy oddać do dnia 9 marca 2017 roku.

Jeśli jesteś uczniem szkoły na Blichu, masz telefon, kamerę, aparat z możliwością nagrywanie filmów, masz pomysł i odrobinę doświadczenia - ten konkurs jest dla Ciebie!!!

Nagraj film i zdobądź SUPER nagrody !!!

Nabór: od 27 lutego 2017 r. (kwestionariusze zgłoszeniowe posiada p. Milena Wojda - Wróbel). Zgłoś się, wypełnij i zacznij nagrywać ...

Rozstrzygnięcie: 8 marca 2017 r.

ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje znajdują się w REGULAMINIE, który dostępny jest w plikach do pobrania.

Milena Wojda-Wróbel

Pliki do pobrania: