i... nadszedł koniec roku szkolnego 2010/2011 w szkole na Blichu...

22.06.2011 0:00

Dnia 22 czerwca 2011 roku, o godzinie 9.00, w ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego zgromadzeni na sali gimnastycznej zaśpiewali hymn. Później dyrektor szkoły Mirosław Kret życzył uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji dobrego i bezpiecznego odpoczynku w wakacje, odczytał także list od Minister Edukacji Katarzyny Hall i Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka. W dalszej części uroczystości głos zabrali Marianna Krysztofiak - przewodnicząca Rady Rodziców i przedstawiciele Samorządu Szkolnego - Michał Sut i Agata Słoma.

Wielu uczniów z klas I, II, III zostało nagrodzonych za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz 100% frekwencję:

• z klasy I TMR a:
  • z klasy II TIN:
    • Marek Gajda
    • Patryk Dzięgielewski

Dyrektor Mirosław Kret i wicedyrektor Janusz Wróbel wręczyli młodzieży także wiele dyplomów, nagród, podziękowań za udział w konkursach i innej działalności:

• Mateusz Kosiorek - uczeń klasy II TIN otrzymał nagrodę za zajęcie I miejsca w VIII Wewnątrzszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
  • Agata Kłudczyńska - uczennica klasy I LOG otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsca w VII Wewnątrzszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego
  • Dominika Kapusta, Żaneta Kapusta, Rafał Trakul, Bartosz Białkowski, Hubert Marszałek, Rafał Bogus, Łukasz Rybus, Piotr Błaszczyk – za reprezentowanie szkoły i udział w zawodach sportowych
  • Mateusz Zimny z klasy I TMR b - podziękowanie za pracę społeczną w Centrum Wolontariatu Nadzieja
  • Dawid Gabarkiewicz- uczeń klasy I TMR a otrzymał certyfikat w konkursie Komputery za tonery
  • Łukasz Gawroński - uczeń klasy II M otrzymał certyfikat w konkursie Komputery za tonery
  • Dawid Słomski, Paweł Pawiński- uczniowie z klasy I TIN otrzymali dyplomy za Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy o Internecie

Na koniec uroczystości pan dyrektor Mirosław Kret wręczył podziękowania rodzicom - Emilii Raczek, Jolancie Frątczak, Mariannie Krysztofiak, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Następnie młodzież wraz z wychowawcami udała się do klas, gdzie odbyło się wręczenie świadectw.

Grzegorz Słoma