ZAPRASZAMY NA WARSZTATY GIMNAZJALISTÓW Z KLAS TRZECICH

4.01.2017 19:40

Drodzy Gimnazjaliści!!!

W związku z realizacją projektu pod tytułem: „Zasady dokonywania zakupów, uczciwy handel i racjonalna konsumpcja w świetle poszanowania naturalnego środowiska i jego rozwoju” jako projektu pilotażowego dotyczącego edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP im. T. Kościuszki w Łowiczu serdecznie zaprasza klasy trzecie gimnazjalne na ciekawe warsztaty.

Warsztaty mają na celu zapoznanie się z tematyką związaną z:

- etycznymi zakupami, uczciwym handlem i odpowiedzialną konsumpcją;

- żywnością molekularną;

- ćwiczeniami gastronomicznymi;

-wpływem środowiska i odżywiania na zdrowie i kondycję młodzieży w świetle zrównoważonego rozwoju.

Wykłady i warsztaty poruszające powyższe zagadnienia będą realizowane w terminie od 2 stycznia do 30 marca 2017 roku prowadzone przez kadrę nauczycielską i uczniów kształcących się w następujących zawodach: technik agrobiznesu, technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Warsztaty są bezpłatne !!!

Uczestnikom zapewniamy:

- surowce i produkty spożywcze;

- środki ochrony indywidualnej;

- książeczkę z poruszaną tematyką i ciekawymi przepisami kulinarnymi;

- bezpłatny dojazd autokarem dla uczniów spoza Łowicza;

- wspaniałe i niezapomniane wrażenia.

Zainteresowane gimnazja serdecznie zapraszamy w uzgodnionym przez obie strony terminie.

Kontakt:

ZSP nr 2 RCKUiP im. T. Kościuszki