Wyjątkowa lekcja logistyki na Wojskowej Akademii Technicznej

22.11.2016 18:18

21.11.2016 r. uczniowie klasy IV TL gościli w murach Wojskowej Akademii Technicznej.

Uczniowie wraz z wychowawcą Magdaleną Piechowską-Malińską i p. Agnieszką Leśniewską uczestniczyli w warsztatach z zakresu logistyki prowadzonych przez wykładowców z WAT w Warszawie. W czasie zajęć laboratoryjnych brali udział w grze decyzyjnej ,,Powódź", w której wcielili się w rolę członków Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Mogli również skorzystać z pakietów edukacyjnych uczelni w postaci programów logistycznych czy środków transportu wojskowego. Uczniowie obejrzeli także makietę logistyczną prezentującą centrum dystrybucji i procesy w nim zachodzące. Było to kolejne spotkanie w ramach współpracy dydaktycznej nawiązanej z warszawską uczelnią.

Magdalena Piechowska-Malińska