Wycieczka integracyjna klas I TMRiA i I TMR/TA

30.10.2016 7:03

Dnia 27 października 2016 roku 46 uczniów z klas I TMRiA oraz I TMR/TA oraz przedstawiciele władz SU uczestniczyło w wyjeździe integracyjno - kulturalnym do Nieborowa.

Podczas wyjazdu młodzież gościła w gospodarstwie agroturystycznym "Stajnia u Kowala", w którym mogła zapoznać się ze specyfiką funkcjonowania tego typu gospodarstw, poznać tajniki hodowli koni. Każdy uczestnik miał możliwość nauki jazdy konnej. Ponadto czekało tam na nas mnóstwo atrakcji,wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, każdy mógł wybrać coś dla siebie: mini park linowy, gra w siatkówkę, strzelanie z łuku, jazda konna, przejażdżka wozem traperskim po Puszczy Bolimowskiej. Na koniec wizyty odbyło się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Taka atmosfera sprzyjała integracji grupy, dała możliwość wspólnego poznania siebie nie tylko od strony szkolnych ławek. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Pałacu Radziwiłłów oraz spacer po przepięknym parku barokowym, który o tej porze roku daje niesamowite wrażenie. Wycieczka była bardzo udana i przyniosła oczekiwane efekty.

Magdalena Gasińska