Rozstrzygnięty pierwszy etap Konkursu Wiedzy o Szkole na Blichu!

6.10.2016 18:18

06 października 2016 roku odbył się pierwszy pisemny etap wewnątrzszkolnego Konkursu Wiedzy o Szkole na Blichu. W konkursie wzięli udział uczniowie z 9 klas pierwszych, z każdej po 3 osoby. O godzinie 11.00 w budynku B uczniowie przystąpili
do testu składającego się z 30 poleceń.

Pytania dotyczyły historii, kadry pedagogicznej i wyposażenia szkoły.  Konkurs przeprowadzony został przez:
 - panią Elżbietę Wojtynę
 - panią Martę Staszewską

- Martę Kurczak – uczennicę klasy II TAŻ
 - Natalię Kuś - uczennicę klasy II TAŻ

- Wiktora Dylewskiego – ucznia klasy II TIN
- Seweryna Słomę – ucznia klasy II TIN

Spośród wszystkich uczestników największą ilość punktów zdobył Grzegorz Pacler – uczeń klasy I Technikum nr 2 kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki / technik agrobiznesu uzyskując 22 punkty.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

Zdobyte punkty

Wychowawca

I TMA

Roksana Miłowska
Tomasz Muras
Grzegorz Pacler

Paulina Dróżdż

I TIB

Kinga Flis
Konrad Szymelfenig
Adrian Walczak

Grzegorz Chojnacki

I TLB

Patrycja Pryk
Julia Wilk
Paulina Wójcik

Maciej Wróbel

W roku szkolnym 2015/2016 pierwsze miejsce w konkursie zajęła ubiegłoroczna klasa I TAŻ, wygrywając JEDNYM punktem z klasą I TIN.

Drugi etap konkursu, czyli finał ustny, odbędzie się 13 października 2016 roku w czasie uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Wiktor Dylewski i Seweryn Słoma - 2TIN, wychowawcy oddziałów: 2 TAŻ, 2 TIN