Uczennice z kierunku technik technologii żywności wyróżnione przez OSM w Łowiczu

24.05.2016 22:01

W dniu 24 maja 2016r. uczennice: Michalina Jaszczak, Joanna Guzek, Natalia Ciupa oraz Weronika Antosik z TTŻ wraz z opiekunką Edytą Kłak zostały zaproszone na Walne Zebranie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, które odbyło się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej celem wręczenia dyplomów uznania i symbolicznych upominków w postaci wyrobów mleczarskich za sukces, jaki uczennice odniosły w XLII Olimpiadzie Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie.

Przypomnijmy, że Michalina Jaszczak zajęła II, Joanna Guzek VII a Natalia Ciupa XII miejsce w kraju, natomiast Weronika Antosik była ubiegłoroczną laureatką tej olimpiady. Dziewczęta, jako drużyna zajęły drugie miejsce w kraju i był to największy, jak do tej pory, sukces szkoły. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu doceniła sukces dziewcząt, co było bardzo miłym gestem z jej strony. Współpraca Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu ze szkołą na Blichu jest bardzo owocna i będzie jeszcze lepsza, ponieważ następna Olimpiada Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie będzie w ZSP Nr 2 RCKUiP w Łowiczu.

Edyta Kłak