XV Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół Zawodowych

13.04.2011 0:00

Dnia 13 kwietnia 2011 roku uczniowie z ZSP Nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu brali udział w uroczystym finale XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych w Łodzi. Celem konkursu jest rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania sztuką. Konkurs prowadzony był w kilku formach: twórczość literacka, plastyczna i fotograficzna. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w salach Muzeum Miasta Łodzi. Uczniowie i opiekunowie, korzystając z uprzejmości pracowników obiektu, mogli zwiedzić wystawy czasowe oraz wnętrza pałacowe. Z ZSP Nr 2 RCKUiP w konkursie brali udział: Dawid Gabarkiewicz, Adrian Rejnis, Adrian Pietrzak, Michalina Poniatowska, Aleksandra Dalecka. Uczniów przygotował nauczyciel Grzegorz Słoma.

Grzegorz Słoma